Фестиваль глінтвейну в Тратторії Al Dente | Trattoria Al DENTE
Posted on

Фестиваль глінтвейну в Тратторії Al Dente

Ось і підійшов до кінця наш Піца Фест в Тратторії Al Dente, дуже сподіваємося, що ви всі встигли прийти в гості і спробувати справжню італійську піцу. Якщо все-таки ні, тоді запрошуємо вас до нас і настійно рекомендуємо замовити будь-яку з наших піц, адже вони всі прекрасні. Ну, а на зміну нашому Піца Фесту, в лютому ми оголошуємо Фестиваль глінтвейну.

Весь лютий буде діяти акція 1 + 1 = 3, при замовленні двох будь-яких глінтвейнів, до речі, гроги теж беруть участь в акції, ви отримуєте третій в подарунок.

Класичний, на червоному вині? А може бути по-французьки, з додаванням бренді? Або спробуєте щось нове, на білому вині? Навіть не знаємо, який і вибрати, всі наші глінтвейни мають насичений яскравий смак, а цитрусовий післясмак змусить вас замовити ще один сет.

Сім видів глінтвейнів на кожен день, два види грогу, і навіть безалкогольний вишневий глінтвейн, чекають вас в Тратторії Al Dente.
Приходьте всією родиною, замовляйте піцу, бургери, пасту, і звичайно глінтвейн.
За акцією ви отримаєте третій безкоштовний напій, який буде вас зігрівати весь день.

 

* При замовленні від 2-х напоїв (глінтвейн або грог) в чеку гарантовано отримуй в подарунок ще один напій з найменшою ціною, під подарунком мається на увазі придбання за 1 грн.
** При замовленні алкогольних напоїв акція поширюється тільки на осіб старше 18 років, не підсумовується з іншими знижками та акціями.
*** Пропозиція діє при замовленні в ресторані, не поширюється на замовлення з собою і доставку.

Ми чекаємо тебе в Trattoria Al Dente на нашому Фестивалі глінтвейнів
Замовляйте стіл на сайті або по телефону +380 67 610 1616

CALL ME
+
Call me!